Idén is folytattuk több éves hagyományunkat: az ÖrökSÉgünk Alapítvány húsvétváró kézműves foglalkozásra várta az érdeklődőket a séi Faluházba. A délután nagyon jó hangulatban telt, sokan vettek részt az eseményen: készültek húsvéti dekorációk, képeslapok, és a fa dekorációtojások festése sem maradt el. Mindenki megtalálta a számára legkedvesebb elfoglaltságot.
Aki közben megéhezett vagy megszomjazott, forró csokoládét ihatott, és finom kalácsból is falatozhatott. Jó érzés volt ismét megtölteni a Faluházat élettel, és együtt eltölteni egy kellemes délutánt.
Köszönjük mindenkinek a részvételt!



































